Прем'єр-міністр Денис Шмигаль очікує від нового керівника НАК "Нафтогаз України" Сергія Корецького результатів у нарощенні українського газовидобутку з метою максимального покриття внутрішніх потреб країни, передає Енергореформа.
"Подякував йому за ефективну роботу на чолі підприємства "Укрнафта". Окреслив загальні пріоритети енергетичної безпеки України та низку конкретних важливих завдань для "Нафтогазу" на найближчий час", – написав Шмигаль в Телеграм-каналі за підсумками представлення Корецького колективу НАК.
Зокрема, серед завдань нового керівника "Нафтогазу": підготовка до наступного опалювального сезону; накопичення достатніх запасів "блакитного палива" у газосховищах на осінньо-зимовий період; швидке та якісне відновлення пошкодженої росією інфраструктури газової галузі; нарощення українського газовидобутку з метою максимального покриття внутрішніх потреб; подальший розвиток розподіленої генерації, що мінімізує втрати від російських атак і додасть українській енергетиці нових потужностей.
"Очікуємо від Сергія Корецького результатів за кожним напрямом. Сил та натхнення на цьому шляху! Діяльність НАК "Нафтогаз" є ключовою для стійкості України. Розраховуємо на ще більш продуктивну роботу заради безпеки і добробуту людей", – додав прем'єр.
Джерело: https://t.me/Denys_Smyhal/10219
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.