Три працівники енергетичного об’єкта в Миколаївській області отримали поранення внаслідок ракетного обстрілу РФ, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міністерство енергетики.
"Поранення отримали три працівники, їм було надано медичну допомогу", – йдеться в повідомленні Міненерго в телеграм 11 жовтня.
Міністерство також зазначило, що через цей обстріл знеструмлювались підстанція та побутові споживачі, але їхнє живлення відновлене за резервною схемою.
Також енергетикам вже вдалося відновити енергопостачання побутовим споживачам у Херсонській області після атаки дроном, яка пошкодила обладнання підстанції й призвела до її знеструмлення.
Всього за минулу добу через обстріли й бойові дії були знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Харківській та Херсонській областях, уточнило Міненерго.
На ранок залишаються частково або повністю знеструмленими через бойові дії та техпорушення 522 населених пункти.
Джерело: https://t.me/energyofukraine/3020
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.