Тематична виставка Green Expo та Green Energy Forum відбудуться в Києві 23-24 травня, передає Енергореформа.
Як зазначають її організатори, виставка та форум відбудуться в продовження серії тематичних заходів, спрямованих на відкритий діалог та демонстрацію сучасних рішень та технологій щодо відбудови енергетичної інфраструктури України.
"Енергосектор України в процесі відбудови потребує радикальних змін та повного втілення євроінтеграційних реформ. Попри всі виклики та труднощі, ми плануємо майбутній розвиток та трансформацію української енергосистеми. Вона передбачатиме стале забезпечення споживачів енергією, зменшення енергетичної бідності та підвищення енергобезпеки. Застосування інноваційних рішень та технологічних можливостей дозволить максимально інтегруватися до Європейського співтовариства на засадах сталого розвитку з урахуванням Європейського зеленого курсу", – йдеться в анонсі.
Там зазначається, що виклики, перед якими сьогодні постає українське суспільство, потребують ефективних та зважених рішень як з боку держави, так і з боку бізнес спільноти, адже саме взаємодія та співпраця влади та бізнесу, науки та промислових підприємств, фінансових інституцій та міжнародних донорів, надасть можливість для економічного розвитку України, сприятиме створенню інвестиційного клімату країни та зростання добробуту громадян нашої держави.
Виставка Green Expo охоплює низку тематичних напрямків, серед яких:
Green Energy Forum присвячений питанням розвитку енергосектора з акцентом на відновлювану енергетику, альтернативні джерела енергії та енергоефективність, а саме розгляд трьох тематичних блоків:
Отже, захід відбудеться 23-24 травня 2024 року.
Місце проведення: Київ, проспект Берестейський 40-Б, ВЦ АККО Інтернешнл
Реєстрація: https://greenexpo.ticketforevent.com/?draft_mode=on
З питань участі: тел.: +38 (067) 375-76-37; +38 (095) 375-76-37
e-mail: 7eventg@gmail.com
Подробиці: https://www.greenexpo.com.uaУкраїна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.