У Павлограді та прилеглих територіях на ранок 12 лютого без напруги внаслідок нічної атаки БпЛА залишається приблизько 30 тис. абонентів, передає Енергореформа.
Про це повідомило Міністерство енергетики.
Як воно зазначає в своєму повідомленні в Телеграм-каналі, уночі внаслідок ворожої атаки відключилась підстанція 330 кВ НЕК "Укренерго" в м. Павлоград Дніпропетровської області, сталася пожежа, пошкоджено енергетичне обладнання.
При цьому знеструмились понад 53 тис. побутових споживачів у Павлограді та прилеглих районах, а також промисловість – завод та сім шахт.
На момент атаки в шахтах під землею перебували понад 1000 працівників. Людей на поверхню не виводили – шахти та завод було заживлено за резервною схемою. Пізніше підстанцію заживлено від дизель-генератора.
"Пожежу ліквідовано, споживачів електроенергії частково заживили. Однак через ненадійність схеми підключення о 8-й ранку споживачі, яких було заживлено, знову знеструмлювалися", – описало ситуацію міністерство.
Воно додало, що тривають відновлювальні роботи.
Джерело: https://t.me/energyofukraine/1633
Фото з архіва.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.