НЕК "Укренерго" повідомила про відновлення електроживлення в знеструмлених районах Києва та області, передає Енергореформа.
"Всі споживачі заживлені. Триває ліквідація наслідків аврії", – сказали журналістам у прес-службі "Укренерго".
Перед цим у своїх офіційних медіаресурсах компанія уточнила, що знеструмлення відбулися внаслідок "технічної аварійної ситуації".
Як повіломляла Енергореформа з посиланням на ДТЕК, у частині Шевченківського, Святошинського, Солом'янського, Голосіївського та Подольського районів столиці, а також у Бучанському районі області зранку середи відбуваються екстрені відключення світла за розпорядженням НЕК "Укренерго".
Сама компанія тоді пояснила екстренні відключення світда у кількох районах Києва та області ускладеннями в роботі її високовольтних мереж в центральному регіоні та заявила, що триває ліквідація наслідків аварійної ситуації.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.