Станом на початок І кварталу 2018 року в підземних сховищах газу зберігалося 14,7 млрд м куб природного газу, що на 2,7 млрд м куб (22,3 %) більше, ніж на початок аналогічного періоду 2017 року та на 1,7 млрд м3 (10,5 %) менше, ніж на початок четвертого кварталу, повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), за результатами даних, отриманих регулятором від суб’єктів ринку природного газу.
МАЛ Динаміка обсягів природного газу, що зберігалися в газосховищах, млрд м куб
На кінець І кварталу поточного року в підземних газосховищах зберігалося 7,7 млрд м куб природного газу, що на 7 млрд м куб. (47,7 %) менше ніж у IV кварталі 2017 року та на 0,5 млрд м3 (6,6 %) менше ніж у відповідному періоді 2017 року.
Протягом сезону відбору природного газу (IV квартал 2017 року та І квартал 2018 року) із підземних газосховищ було відібрано 8,7 млрд м куб природного газу, що на 0,5 млрд м куб більше, ніж було закачано протягом сезону закачування (ІІ квартал та ІІІ квартал 2017 року) (8,2 млрд м3).
Читайте також: У першому кварталі 2018 року споживання природного газу зросло на 7% відносно аналогічного показника минулого року.
Очільник НАЕК "Енергоатом" Павло Ковтонюк та голова правління ŠKODA JS Карел Беднарж на URC 2026 у Гданську підписали меморандум про співробітництво в розвитку стратегічного партнерства у сфері атомної енергетики, передає Енергореформа.
ПАТ "Укрнафта", що входить до Групи "Нафтогаз", на URC 2026 у Гданську підписала грантову угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) на EUR44,6 млн для будівництва 62 МВт розподіленої генерації, передає Енергореформа.
З початку війни НАЕК "Енергоатом" спрямував понад 22 млрд грн на потреби Сил оборони України, з яких майже 16 млрд грн – на забезпечення підрозділів Національної гвардії України, що охороняють АЕС, передає Енергореформа.