Віцепрезидент Energy Club Артем Мартиинюк очолив акціонерне товариство "Українські розподільні мережі" (УРМ), передає Енергореформа.
Про це повідомляється на сайті енергоспільноти 1 вересня.
Згідно з повідомленням, Мартинюк з 2018 року по жовтень 2021 року обіймав посаду генерального директора ПрАТ "Волиньобленерго".
Також працював у "Київобленерго", де у 1998 році почав свою трудову діяльність на посаді інженера релейного захисту та автоматики, "Дніпрообленерго", "Полтаваобленерго", "Закарпаттяобленерго".
Сферою його відповідальності в Energy Club, до якого він приєднався в 2022 році, стали електроенергетичний комплекс та розвиток ринку електричної енергії.
Новий керівник "УРМ" має вищу технічну освіту (Національний аграрний університет, спеціальність "Інженер-електрик") та ступінь МБА (Міжнародний інститут менеджменту).Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.