"Після об'їзду підстанцій товариства було обрано кілька об'єктів, які відповідають необхідним критеріям. Силове обладнання та лінії електропередач тут унаслідок активних бойових дій зазнали нищівних руйнувань і не підлягають відновленню, а вимагають повної заміни", – йдеться на сайті компанії.Раніше повідомлялося, що Миколаївська область стане пілотною для реалізації проекту у рамках меморандуму про співпрацю з оперативного планування та відновлення пошкоджених об'єктів енергетичної системи України, укладеного між Міністерством енергетики та Міжнародним енергетичним кластером (МЕК) у жовтні 2022 року.
"За підсумками матимемо сучасне, енергоефективне обладнання, завдяки чому вдасться знизити втрати та гарантувати безперебійне електропостачання. Також модернізація торкнеться автоматизованих систем і телемеханізації, що значно полегшить управління, виявлення та ліквідацію аварійних ситуацій", – пояснили в компанії.Крім цього, передбачено впровадження інтегрованої автоматизованої системи диспетчерського управління та розвиток автоматизованої системи диспетчерського технологічного управління.
Україна до 2035 року має стратегічну мету повернутися до 54 ГВт генеруючої потужності – її рівня до початку агресії РФ у 2014 році, передає Енергореформа.
В Україні налічується майже 90 тис. сонячних електростанцій приватних домогосподарств, які працюють за "зеленим" тарифом, передає Енергореформа.
Юрисконсульт компанії "Rengy development", учасник Української асоціації відновлюваної енергетики (УАВЕ) Євгеній Черепаха в колонці для Енергореформи розповів про ризики замороження тарифу НЕК "Укренерго" на передачу для енергосистеми та всього енергоринку.