"Укренерго" скасувала день без обмежень е/е для Полтавської та Івано-Франківської областей через дефіцит потужності

24.01.2023 09:11
електроенергія
НЕК "Укренерго" розпорядилася скасувати день без обмежень споживання електроенергії у Полтавській та Івано-Франківській областях, запланований на 24 cічня для проведення режимних вимірювань електронавантаження для визначення реального обсягу такого споживання, передає Енергореформа.

Як зазначили у своїх Facebook у ніч на 24 січня оператори системи розподілу електроенергії "Прикарпаттяобленерго" та "Полтаваобленерго", провести режимні вимірювання не вдасться через дефіцит потужності, тому областям на цей день доведені ліміти споживання, відповідно до яких будуть застосовуватися погодинні графіки відключень.

Про новий день проведення режимних вимірювань буде повідомлено пізніше.

Як повідомляла Енергореформа, обленерго Полтавської та Івано-Франківської областей повідомили про відсутність лімітів споживання ресурсу на 24 січня, пояснивши це проведенням режимних вимірювань електронавантаження для визначення реального обсягу такого споживання.

Зокрема, "Прикарпаттяобленерго" пояснило, що у вівторок на Івано-Франківщині вимірюватимуть величину електричного навантаження, щоб знати, скільки електрики за добу споживає область за нормальних умов.

"З цієї причини з 00:00 до 23:59 не будуть застосовані жодні ліміти. Звичайно, якщо не буде нових атак на енергосистему країни", – зазначив мережевий оператор у своєму Facebook.

Він уточнив, що виміри погодинного активного навантаження на мережі проводитимуться згідно з розпорядженням Міністерства енергетики, щоб отримати точну інформацію щодо обсягів реального споживання області.

Там попросили споживачів планувати свій день з урахуванням того, що обмежень електроенергії не буде – щоб можна було зрозуміти, скільки мегават області потрібно для нормальної, повноцінної роботи.

Крім цього, "Прикарпаттяобленерго" зазначило, що вимірювання електричного навантаження проведуть у всіх регіонах країни, щоб мати реальну картину прогнозованого споживання у кожній області.

Згідно з його інформацією, до 10 лютого обленерго звітуватиме перед НЕК "Укренерго" та Міненерго, а інформація про погодинне активне електричне навантаження стане основою для перегляду лімітів для кожної області.

Читайте також

"Енергоатом" та ŠKODA JS на URC 2026 домовилися розширити співпрацю в спорудженні та модернізації енергоблоків

Очільник НАЕК "Енергоатом" Павло Ковтонюк та голова правління ŠKODA JS Карел Беднарж на URC 2026 у Гданську підписали меморандум про співробітництво в розвитку стратегічного партнерства у сфері атомної енергетики, передає Енергореформа.

"Укрнафта" отримає EUR44,6 млн гранту ЄБРР для будівництва генпотужностей – Корецький

ПАТ "Укрнафта", що входить до Групи "Нафтогаз", на URC 2026 у Гданську підписала грантову угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) на EUR44,6 млн для будівництва 62 МВт розподіленої генерації, передає Енергореформа.

"Енергоатом" прозвітував про 22 млрд грн допомоги Силам оборони України

З початку війни НАЕК "Енергоатом" спрямував понад 22 млрд грн на потреби Сил оборони України, з яких майже 16 млрд грн – на забезпечення підрозділів Національної гвардії України, що охороняють АЕС, передає Енергореформа.

Авторизация



Создать аккаунт


Авторизация

Возникла ошибка авторизации!
Извините, возникла ошибка авторизации. Пожалуйста, попробуйте еще раз (в окне социальной сети вам необходимо подтвердить авторизацию), или попробуйте авторизоваться через другую социальную сеть.

Пожалуйста проверьте свою почту
и перейдите по ссылке,
чтобы завершить свою регистрацию
на сайте.

Комментарий отправлен на модерацию